Znajdź nas na

Peeling Kawitacyjny – na czym polega i jakie daje efekty?

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem kosmetycznym, który cieszy się stale rosnącą popularnością. Tak naprawdę to w regularnym wykonywaniu tego zabiegu kryje się sekret zachowania zdrowej, pięknej i promiennej cery na długie lata. Większość kobiet z pewnością korzysta w domu z kosmetyków usuwających martwy naskórek, ale to niestety za mało. Tylko połączenie domowych metod z peelingiem kawitacyjnym, który wykonywany jest w gabinetach kosmetycznych, można uzyskać naprawdę dobre efekty. Chcecie wiedzieć, czym jest ten zabieg, jakie zapewnia efekty, jak jest prowadzony i ile trzeba na niego wydać?  Zapraszamy w takim razie do dalszej lektury.

wygładzenie, odmłodzenie i masaż – twoja skóra ci podziękuje!

Choć złuszczanie martwego naskórka może nam się kojarzyć z fizyczną ingerencją w skórę twarzy, to jednak zabieg peelingu kawitacyjnego jest zupełnie bezbolesny i absolutnie bezinwazyjny. Sekret pozbywania się martwego naskórka oraz nadmiaru sebum tkwi w ultradźwiękach, którymi „atakowana” jest nasza skóra.
Już jedna sesja peelingu kawitacyjnego może przynieść zaskakująco dobre efekty, oczywiście w połączeniu z peelingiem, który samodzielnie wykonujemy w zaciszu własnego domu. Efektami peelingu kawitacyjnego jest przede wszystkim:

Jeden prosty zabieg, a tak wiele można dzięki niemu zyskać. Ogromną zaletą ultradźwięków jest dodatkowo delikatne masowanie naszej skóry i tym samym „zachęcanie” jej do wzmożonej produkcji kolagenu, który odpowiedzialny jest za elastyczność skóry i opóźnienie pojawiania się zmarszczek.

kto powinien poddać się zabiegowi i kiedy go zaplanować?

Tak naprawdę nikt nie powinien specjalnie zastanawiać się nad tym, czy poddać się peelingowi kawitacyjnemu, czy może pozostać tylko przy domowych metodach na złuszczanie naskórka. Niezależnie od rodzaju cery oraz problemów z nią, każdej osobie przyniesie on mnóstwo korzyści. Przy skórze suchej nastąpi wyraźne wygładzenie zmarszczek oraz nawilżenie skóry. Dla skóry tłustej usunięty zostanie nadmiar sebum, skóra odzyska naturalny kolor i zdrowy wygląd, a do tego wyraźnie zmniejszy się wydzielanie sebum w przyszłości. Również przy cerze normalnej warto wybrać się od czasu do czasu na zabieg peelingu kawitacyjnego. Wzmożona produkcja kolagenu oddali od nas wizję skóry pełnej zmarszczek, a i zyska ona naprawdę wiele na swoim ogólnym wyglądzie.

ultradźwięki delikatnie rozmasują twoją skórę

Bardzo dużo powiedzieliśmy już o samych efektach działania peelingu kawitacyjnego, ale na pewno wiele osób zastanawia się nad tym, jak dokładnie wygląda ten zabieg, skoro jest on bezbolesny oraz nieinwazyjny. Już śpieszymy z wyjaśnieniem.

Przygotowanie do zabiegu rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry oraz jej nawilżenia. Dobry poziom nawilżenia jest bardzo ważny, gdyż to właśnie wilgoć jest pośrednikiem pomiędzy falami ultradźwiękowymi a naszą skórą. Po takim przygotowaniu rozpoczyna się masowanie skóry z wykorzystaniem specjalnej „szpatułki”, z którą połączone jest urządzenie generujące ultradźwięki. Zabieg nie trwa długo, a jego przeprowadzenie jest świetną okazją na dodatkowe odżywienie skóry poprzez inne zabiegi kosmetyczne. Skóra po takim dogłębnym oczyszczeniu będzie bowiem doskonale przyjmowała różne składniki odżywcze.

czy peeling kawitacyjny może być wykonany u każdej osoby?

Wspominaliśmy już o tym, że peeling kawitacyjny każdemu zapewni mnóstwo pozytywnych efektów działania, niezależnie od rodzaju cery. Należy jednak pamiętać o tym, że są pewne przeciwskazania dla wykonania zabiegu. Peeling kawitacyjny nie jest wskazany dla:

ile trzeba będzie zapłacić za peeling kawitacyjny?

Cena wykonania zabiegu peelingu kawitacyjnego może być bardzo zróżnicowana, zależnie od gabinetu kosmetycznego, ale zazwyczaj mieści się ona w przedziale pomiędzy 40 i 100 zł. Naturalnie nie zawsze wystarczy tylko jeden zabieg, wykonywany co kilka miesięcy. Jeśli borykamy się z wieloma problemami skóry, to warto rozpocząć od serii 3 do 6 zabiegów, które zależnie od potrzeb, wykonywane są w cyklu tygodniowym, dwutygodniowym lub w okresie jednego miesiąca.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl