Znajdź nas na

Depilacja

Gładka skóra bez niechcianego owłosienia. Depilacja – Warszawa, Ursynów

Metod usuwania zbędnego owłosienia jest wiele, jednak tak szeroki wybór zdecydowanie nie ułatwia kobietom wyboru. Według nas warto zdecydować się na tę, która zapewni usunięcie włosków na około miesiąc. Jedna z nich to depilacja woskiem usuwająca włos razem z cebulką. Usuniętemu korzeniowi włosa potrzeba odpowiednio dużo czasu na zregenerowanie się. Najczęściej trwa to od 3 do 4 tygodni, w trakcie których Ty możesz się cieszyć aksamitną, nieskazitelnie gładką skórą. Regularne powtarzanie zabiegu sprawi, że odrastające włoski staną się coraz rzadsze i cieńsze, a ich usuwanie o wiele łatwiejsze i mniej bolesne. Stosowanie rozgrzanego wosku zaleca się do depilowania wszystkich części ciała: nóg, bikini, wąsików, brwi, rąk, dłoni, karku, pośladków, policzków, szyi i innych.

Biorąc pod uwagę grubość włosków, a także skłonność do ich wrastania, w Studio Urody ERBEL do zabiegu depilacji woskiem wybieramy albo naturalny wosk roślinny, który nie podrażnia, zapobiega wrastaniu włosków w skórę oraz powstawaniu zaczerwienień i sprawdza się u klientek o skórze delikatnej i wrażliwej, albo naturalny wosk miodowy, który dzięki zawartości wosku pszczelego i żywicy drzew iglastych zmiękcza, działa przeciwzapalnie oraz obniża ryzyko podrażnień podczas usuwania włosków twardych i mocnych.

Kobiety marzą o gładkich nogach i ciele, ale regularne usuwanie owłosienia nierzadko stanowi dla nich problem. Zwykła maszynka rozwiąże go tylko na chwilę, natomiast depilowanie woskiem często zniechęca ze względu na bolesność zabiegu. Na szczęście istnieje jeszcze jedna metoda, niemal całkowicie bezbolesna, której efekty są trwałe. Mowa o depilacji laserowej.
W naszym gabinecie depilacja tą metodą odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu firmy Lumenis. Laser medyczny Light Sheer obecnie stanowi najskuteczniejsze urządzenie do bezbolesnego usuwania zbędnych włosów na ciele. Zabieg nie stanowi zagrożenia dla klienta, o czym świadczą certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także certyfikaty UE, w tym m.in. ISO 9001.

Jak działa laser light sheer?

Laser diodowy Light Sheer niszczy mieszek włosowy za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu depilacji laserowej wiązka energii przenika w głąb skóry i trwale uszkadza macierz włosa. Urządzenie posiada system chłodzenia Chill Tip służący ochronie i chłodzeniu górnych warstw skóry przed, w trakcie oraz po impulsach kierowanych do korzenia włosa. Czyni to zabieg niemalże bezbolesnym.

Laser Light Sheer może być stosowany dla każdego koloru skóry oraz włosów. Liczba zabiegów, którym należy się poddać, by osiągnąć wymarzone efekty zależy głównie od koloru włosów. Najłatwiej jest usunąć włosy ciemne i grube – tu nawet cztery zabiegi wystarczą, by usunąć nawet 80-90% owłosienia. Jaśniejsze, delikatniejsze włosy będą wymagały kilku zabiegów więcej, jednak ich efekt będzie równie zadowalający.

Czego możesz się spodziewać w trakcie i po zabiegu?

Jedna sesja laserowa, w zależności od obszaru ciała, z którego usuwane są włoski, może trwać od kilku do kilkudziesięciu lub więcej minut. Laser oddziałuje na mieszki włosów, które znajdują się w fazie wzrostu, dlatego zabieg musi zostać wykonany kilkukrotnie, najczęściej od 3 do 6 razy. Liczba zabiegów zależy od cech indywidualnych klientek – koloru skóry, grubości włosów, uwarunkowań genetycznych czy zmian hormonalnych. Depilacja laserowa jest niemal bezbolesna, w trakcie zabiegu można czuć delikatne mrowienie na skórze. Wykorzystywane w Studio Urody ERBEL nowoczesny laser nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia, aczkolwiek u osób o bardzo delikatnej skórze w miejscach szczególnie wrażliwych i skłonnych do podrażnień mogą powstać niewielkie zaczerwienienia lub opuchnięcia, które ustąpią w ciągu kilku dni.

Przeciwskazania do depilacji laserowej:

  • ciąża,
  • świeża opalenizna (nie powinno się opalać w solarium i na słońcu 4 tyg. przed zabiegiem, przeciwskazane są także samoopalacze – 2 tyg.przed zabiegiem),
  • używanie kremu z retinolem (przestać używać na 3 tyg. przed zabiegiem),
  • zażywanie lekiów światłouczulających, retinoidów,
  • zażywanie ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek – przestać używać na 2-3 tyg. przed zabiegiem),
  • depilacja woskiem (zaprzestać na 1 miesiąc przed zabiegiem),
  • pęseta (przestać używać 1 miesiąc przed zabiegiem),
  • peeling (przestać stosować na 1 tydzień przed zabiegiem),
  • bielactwo, łuszczyca.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl