Znajdź nas na

Sculptra

Upływ czasu, w efekcie naturalny proces starzenia skóry sprawia, iż traci ona swoją młodzieńczą gładkość oraz jędrność.

Skóra staje się coraz cieńsza i traci elastyczność- pojawiają się pierwsze zmarszczki oraz bruzdy. Tkanka tłuszczowa ulega zanikowi, co sprawia, że twarz staje się wychudzona i pomarszczona- zanika jej dotychczasowy kontur.

Dla osób pragnących odmłodzić swoją twarz polecamy wykonanie zabiegu Sculptra. Podczas zabiegu wykorzystywany jest kwas polimlekowy – jest to bezpieczny i całkowicie biodegradowalny środek o działaniu profilaktycznym, odmładzającym i liftingującym. Kwas mlekowy pobudza produkcję kolagenu w skórze. Dzięki temu skóra w naturalny sposób odzyskuje swoją elastyczność. Sculptra polega na modelowaniu owalu twarzy oraz policzków. Kwas polimlekowy ujędrnia i wypełnia zmarszczki oraz fałdy w obrębie twarzy, dzięki czemu pacjent uzyskuje młody wygląd.

Tworzenie nowego kolagenu  powoduje że, zwiększa się całkowita grubość skóry, wypełniają się bruzdy i zmarszczki, a twarz odzyskuje utraconą objętość. Proces tworzenia nowego kolagenu dokonuje się stopniowo. Wyraźny  rezultat działania Sculptry można obserwować 6 tygodni po zabiegu a maksymalny efekt uzyskuje się po 48 tygodniach.

Przeciwwskazania

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl