Znajdź nas na

Laser Frakcyjny – Peelingi Laserowe, Resurficing

Resurfacing stanowi jedną z najefektywniejszych form peelingu frakcyjnego. Jest on doskonałą formą walki z bliznami potrądzikowymi, widocznymi zmarszczkami, przebarwieniami, bruzdami jak również zwiotczałą skórą.

Peeling laserowy jest to zabieg polegający na usunięciu powierzchniowej warstwy naskórka przy pomocy wiązki laserowej. Głównym celem peelingu laserowego jest wygładzenia skóry, zagęszczenie jej faktury, zmniejszenie „porów” oraz wyrównanie jej kolorytu.

Zabieg polega na oddziaływaniu tysięcy promieni lasera na skórę. W miejscu oddziaływania dochodzi do silnego przegrzania skóry. Usunięta zostaje zewnętrzna warstwa, pozostałe warstwy skóry dostają się pod wpływ działania ciepła. Efekt cieplny pomaga w usunięciu komórek, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry. Ciepło powoduje również ściągnięcie włókien kolagenowych, co umożliwia odpowiednie napięcie skóry i zapewnia produkcję kolagenu, która zachodzi od 3 do 6 miesięcy po zabiegu.

Po zabiegu można się spodziewać zaczerwienienia oraz lekkiego obrzęku. Jest to efekt jak po przesadnym opalaniu na słońcu. Takie zaczerwienienie znika zwykle po tygodniu, natomiast obrzęk po 4 dniach. W kolejnym etapie skóra może być przyciemniona i może się złuszczać, już po 7 dniach wszystko wraca do normalności. Te obszary, na których doszło do największej ingerencji mogą pozostawać zaczerwienione do 3 miesięcy, czasem nawet do 6 miesięcy. Zabieg można powtórzyć, aby uzyskać lepszy rezultat kliniczny. Zaleca się powtórzenie zabiegu od 2 do 5 razy, ponieważ przy pierwszym zabiegu zostaje uszkodzone 20% wierzchniej warstwy skóry.

Przeciwwskazania

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl