Znajdź nas na

Oczyszczanie Twarzy

Oczyszczanie twarzy – warszawa, ursynów

W warszawskim Studio Urody ERBEL czeka na Ciebie szereg zabiegów na twarz, które pozwolą zaradzić wszelkim problemom skórnym i estetycznym. Według nas absolutną podstawą i najważniejszym krokiem w drodze do olśniewającej cery jest jej regularne i dokładne oczyszczanie – tylko czysta skóra może funkcjonować jak należy, zachwycać blaskiem, zdrowym kolorytem i młodym wyglądem. W naszym gabinecie kosmetycznym możesz poddać się między innymi scharakteryzowanym tu zabiegom.

Oczyszczanie manualne twarzy

Oczyszczanie twarzy metodą manualną w naszym studio składa się z peelingu, ampułki, nawilżającej maski oraz okładu z alg. Zabiegi te oraz wykorzystywane w trakcie ich wykonywania kosmetyki dostosowywane są do wieku, oczekiwań oraz problemów ze skórą klienta. Niezależnie od tego, kto zasiada na naszym fotelu kosmetycznym, zabieg ma na celu efektywne zwalczenie wszelkich zanieczyszczeń skóry oraz uregulowanie gruczołów, które są odpowiedzialne za produkowanie łoju. Zabieg ten pomoże osobom z cerą tłustą, ale także tym, którym potrzeba odświeżenia. Peeling, ampułka i łagodząca maska kremowa oczyszczą skórę, usuną zaskórniki i wszelkie niedoskonałości, a także pozwolą skórze na błyskawiczne zregenerowanie się.

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja jest bardzo często wybierana wśród naszych klientek ze względu na efekty, które widać od razu po zakończeniu zabiegu. Jakość skóry od razu ulega poprawie – likwidowane są drobne zmarszczki, zanieczyszczenia, zaskórniki, prosaki, zabieg pomaga rozwiązać problem widocznych, rozszerzonych porów, usuwa niewielkie przebarwienia, zmniejsza łojotok, eliminuje nadmierne rogowacenie naskórka. Zabieg regeneruje i działa nawilżająco, czego rezultatem jest nieskazitelnie gładka skóra. Polega on na ścieraniu naskórka za pomocą diamentowych głowic, a następnie usuwaniu zanieczyszczeń i mankamentów estetycznych. Skóra po mikrodermabrazji diamentowej jest pobudzona do odbudowy oraz wzmożonego wytwarzania kolagenu i elastyny.

Peeling kawitacyjny

Innym zabiegiem oczyszczania twarzy, do poddania się któremu zachęcamy, jest nowoczesny, bezdotykowy i całkowicie bezbolesny peeling kawitacyjny. Złuszcza on i oczyszcza cerę za pomocą fal ultradźwiękowych. Stosowanie go umożliwia dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów, bakterii i innych zanieczyszczeń. Wszystko to powoduje, że wygląd skóry nie spełnia Twoich oczekiwań.

Wszystkich zainteresowanych którąś z metod oczyszczania twarzy zachęcamy do kontaktu z Studio Urody ERBEL na Ursynowie.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl