Znajdź nas na

Regulacja Brwi

Pięknie wystylizowane brwi – zawsze i wszędzie

Coraz więcej kobiet zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem twarzy są brwi – dobrze wystylizowane nie tylko stanowią ładną oprawę oczu, ale także modelują twarz, a nawet są w stanie ją nieco odmłodzić. Aby codziennie zachwycać urodą i uwydatnić to, co w nas najciekawsze, o brwi należy dbać z równą uwagą, co o rzęsy i usta. Na szczęście nie trzeba ich stylizować codziennie. Wystarczy regularnie, średnio raz w miesiącu powtarzać zabieg regulowania lub henny brwi, dzięki któremu można cieszyć się idealnymi brwiami każdego dnia i w każdych okolicznościach – czy to w saunie, czy na basenie, czy w trakcie uprawiania sportów. Chcąc mieć pewność, że uzyskane efekty będą tymi oczekiwanymi, warto zwrócić się do kosmetyczki w zaufanym salonie. Nasze doświadczone stylistki proponują regulację oraz hennę brwi na Ursynowie w Warszawie w Studio Urody ERBEL.

Henna brwi i rzęs

Zabieg henny brwi lub rzęs w Studio Urody ERBEL zaczyna się od krótkiego wywiadu z klientką. Naszym stylistkom zależy na tym, by zapoznać się z potrzebami Pań, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług. Służą one radą w zakresie doboru koloru henny, który pięknie podkreśli urodę klientki, a oprócz tego, co bardzo istotne, będzie prezentował się naturalnie. W naszym salonie klientki mogą wybrać między klasyczną hennę proszkową oraz żelową. Osobom o jaśniejszej oprawie oczu zaleca się hennę żelową, która jest delikatniejsza – uzyskany tą metodą rezultat to łagodnie uwydatnione rzęsy i brwi. Proszkowa sprawdza się u brunetek.

Kształt brwi może ukryć mankamenty twarzy

Efekt uzyskany dzięki hennie zostanie dodatkowo wzmocniony, kiedy kształt brwi będzie dostosowany do owalu twarzy, dlatego warto skonsultować się z doświadczoną stylistką również w celu nadaniu im linii. W naszym salonie w Warszawie regulacja brwi wedle życzenia klientki odbywa się za pomocą pęset bądź wosku. Oba zabiegi trwają nie dłużej niż kilkanaście minut i nie są szczególnie bolesne. Po usunięciu niechcianych włosków na brwi oraz skórę wokół oczu nakłada się krem łagodzący, który zapobiega powstaniu podrażnień.

Studio urody erbel – ursynów

Jeśli chcesz nadać swoim oczom wyrazistości, podkreślić ich kolor, kształt i dodatkowo zależy Ci na wymodelowaniu twarzy, ukryciu jej mankamentów, a dzięki temu poprawie wizerunku, zachęcamy Cię do skorzystania z usług naszych stylistek brwi. Krótkie i niedrogie zabiegi regulowania oraz henny brwi i rzęs pozwolą Ci olśniewać urodą niezależnie od wieku. Zachęcamy Cię do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl