Znajdź nas na

Stylizacja Rzęs Metodą Objętościową

Rzęsy to jeden z największych atutów twarzy. Dzięki nim nasze spojrzenie nabiera wyrazu oraz potrafi hipnotyzować. Wiele z nas nie rusza się z domu bez podkreślenia ich maskarą. Pragniemy, by nasze rzęsy były gęste i długie.

Przedłużanie rzęs to przełomowe rozwiązanie w kosmetyce upiększającej. Zabieg ten pozwala cieszyć się długimi rzęsami bez konieczności używania tuszu. Sztuczne rzęsy sprawiają, że oczy nabiorą wyrazistości. Jednocześnie efekt jest bardzo naturalny.

Zabieg stylizacji rzęs, polega na doklejeniu do rzęsy naturalnej rzęs syntetycznych o odpowiednio dobranym skręcie, długości oraz grubości. Sztuczne rzęsy dobierane są indywidualnie, tak by każda klientka mogła cieszyć się oczekiwanym efektem. Warto wiedzieć, że zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla oczu i rzęs. Do zagęszczenia stosuje się bardzo lekki materiał, który nie obciąża naturalnych rzęs. Są to cienkie rzęsy z jedwabiu, dzięki nim można dowolnie regulować efekt zagęszczenia, w zależności od tego, jakie spojrzenie pragniemy uzyskać. Dzięki zabiegowi można uzyskać efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, efekt naturalny lub spektakularny

Posiadaczki jasnych, rzadkich rzęs będą zadowolone – ich rzęsy wreszcie staną się grube, pełniejsze i ciemniejsze, bez konieczności codziennego korzystania z drogiej maskary.

Kępki używane podczas tego zabiegu są znacznie lżejsze i bardziej sprężyste. Dzięki temu nie niszczą naszych naturalnych rzęs. Po zabiegu spojrzenie nabiera głębi, nie narażamy się na efekt sztucznych, doklejanych, drogeryjnych rzęs. 

Jeśli marzysz o delikatnej poprawie swojego wyglądu, metoda objętościowa może być idealna dla ciebie.

Pielęgnacja rzęs w domu:

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania rzęs:

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl