Znajdź nas na

Masaż Bańką Chińską

Redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu – masaż bańką chińską w warszawie.

Jeśli skórka pomarańczowa na udach lub pośladkach spędza Ci sen z powiek, tym razem skutecznie pozbędziesz się problemu. Cellulit to zmora wielu kobiet, które na wiele sposobów walczą z nieestetycznymi fałdkami. Niestety najczęściej walka kończy się przegraną ze względu na brak dostępności na rynku skutecznych środków – rozmaite kremy i balsamy są w stanie tylko nieznacznie zredukować cellulit, jednak ich działanie nie jest zadowalające. My wiemy, co zrobić z pomarańczową skórką, by zniknęła na zawsze. Mało tego, ta metoda sprawdzi się u każdego. Chodzi o masaż bańką chińską, który dzięki wykorzystaniu techniki próżniowego zasysania skóry poprawia krążenie, zauważalnie zmniejszając widoczność cellulitu oraz rozstępów.

Dobroczynne działanie masażu bańką chińską

Masaż bańką chińską pobudza krążenie, ale także usuwa z organizmu toksyny i zwiększa tempo procesów przemiany materii zachodzących w skórze, dzięki czemu dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej. W efekcie cellulit znika, a skóra staje się jędrna. Przed zabiegiem masażysta wciera w skórę aromatyczne olejki natłuszczające, które ułatwiają przesuwanie bańką po ciele. Właściwy masaż polega na zasysaniu fałd skóry dociskaną do jej powierzchni ssawką próżniową. Wytwarzane w taki sposób podciśnienie pozwala wciągnąć skórę do bańki. Wówczas z rozszerzonych naczyń krwionośnych wysysane są niewielkie ilości czerwonych i białych ciałek krwi, a znajdujące się w nich toksyny są usuwane z organizmu. Wielkość bańki oraz jej moc zasysania dostosowuje się do każdej z klientek z osobna w zależności od efektów, jakie mają zostać uzyskane. Masaż wykonywany przez naszych doświadczonych masażystów nie prowadzi do powstawania sińców lub zaczerwienień. Regularne wykonanie 10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu zdecydowanie wystarczy, by osiągnąć efekty, które dotychczas wydawały się niemożliwe do uzyskania.

Proponujemy serie zabiegów:

Masaż bańką chińską – warszawa

Jeśli masz ochotę na zabieg, który odżywia, odchudza i relaksuje jednocześnie, umów się na masaż bańką chińską w naszym Studio Urody ERBEL na Ursynowie. Możesz mieć pewność, że efekty Cię zadowolą, a Ty znów będziesz czuła się świetnie w swojej skórze, wolnej od cellulitu. Do kontaktu zachęcamy też Panie, które chciałyby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, uelastycznić wiotką skórę na udach, pośladkach, brzuchu lub ramionach czy też pożegnać się z rozstępami.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl