Znajdź nas na

Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa – warszawa

Skóra stanowi barierę ochronną uniemożliwiającą substancjom przenikanie do ludzkiego organizmu. Każda substancja, która ma zostać wchłonięta, musi przedostać się przez warstwę rogową naskórka, co umożliwia mezoterapia bezigłowa – zabieg wykonywany w Studio Urody ERBEL w Warszawie. Ma on na celu transport preparatów czynnych i odżywczych (np. witaminy C czy kwasu hialuronowego) w głąb skóry bez konieczności wykorzystywania w tym celu igieł. Dzięki niemu kobiety chcące odmłodzić skórę, mogą bezboleśnie poddać się zabiegom kosmetycznym i codziennie cieszyć się jej świetnym wyglądem. Mezoterapia bezigłowa umożliwia widoczną poprawę stanu skóry, leczy zmarszczki i przebarwienia, a także zapobiega ich ponownemu powstawaniu, usuwa cellulit i raz na zawsze pozwala zapomnieć o rozstępach.

Na czym polega zabieg?

Urządzenie stosowane do wykonywania zabiegu działa na zasadzie wykorzystywania zjawisk zachodzących w błonach komórkowych i warstwach skóry w celu wprowadzenia odżywczych i leczniczych preparatów inną drogą niż poprzez wstrzyknięcie. Wytwarza ono prąd elektryczny – każdy z wysyłanych impulsów ma za zadanie przeniknąć przez warstwę rogową naskórka i oddziałując na błony komórkowe komórek, zwiększyć jej przepuszczalność tak, by substancje czynne mogły być transportowane wprost do wnętrza skóry. Działanie to nie uszkadza skóry właściwej, tak więc jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia, a wręcz zwiększa efektywność zachodzących wewnątrz skóry procesów. By efekty mezoterapii były jak najbardziej zadowalające, rodzaj, długość oraz częstotliwość wysyłanych przez urządzenie impulsów ustawia się lub zmienia na bieżąco w zależności od indywidualnych oczekiwań klienta oraz problemów estetycznych, z którymi się boryka.

Mezoterpia bezigłowa – korzyści

Kiedy warto skorzystać z zabiegu?

Wskazania to mezoterapii bezigłowej to:

Przeciwskazania:

Studio Urody ERBEL zaprasza!

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem mezoterapii bezigłowej w Warszawie zachęcane są do kontaktu z naszym gabinetem kosmetycznym w celu konsultacji bądź rezerwacji terminu wizyty.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl