Znajdź nas na

Masaże

Masaż – Ursynów

Masaż to dobry sposób na to, by zregenerować nadwątlone siły, odzyskać witalność i prawdziwie odpocząć. Wykonany przez doświadczonego masażystę pozwoli wyciszyć się i zrelaksować, ale nie tylko – może także pomóc pożegnać się z uporczywymi bólami pleców, zapobiec kontuzjom oraz wesprzeć rehabilitację. Dodatkowo niektóre techniki masażu okażą się ratunkiem w walce z cellulitem i nadmierną ilością tkanki tłuszczowej.

Masaż relaksacyjny

Ten rodzaj masażu jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby odpocząć. Życie w biegu, codziennie troski, trudności w radzeniu sobie ze stresem – wszystko to może powodować uczucie chronicznego przemęczenia i skutkować brakiem energii. Wykonanie masażu relaksacyjnego pomoże ukoić napięte, obolałe mięśnie, pozwoli ciału rozluźnić się, jednocześnie dając możliwość oczyszczenia myśli. Masowanie karku i pleców odpręża, pozwala odetchnąć i nabrać sił.

Masaż kręgosłupa

To intensywny masaż, który skupia się na obolałych okolicach. Ma on na celu rozluźnienie mięśni grzbietu oraz umożliwienie im właściwego napięcia. Prawidłowo napięte mięśnie pomogą masowanemu utrzymywać prawidłową postawę i zapobiegną skrzywieniom kręgosłupa. Regularne poddawanie się masażom pleców i karku z pewnością będzie owocowało poprawą zdrowia. Oprócz tego masaże kręgosłupa to sposób na relaks i chwilowe zapomnienie o problemach dnia codziennego – pomogą zredukować stres i wszelkie związane z nim napięcia.

Masaż gorącymi kamieniami

Oto ratunek dla tych, których tryb życia wiąże się z nieustannym stresem. Leczniczy masaż pomaga zredukować skutki ciągłego stresu – rozregulowaną przemianę materii, a także spadek odporności organizmu. Gorące kamienie powoli przesuwane po ciele w trakcie wykonywania masażu pozwolą rozluźnić napięte, obolałe mięśnie i odpocząć od dnia codziennego. Do umówienia się na masaż gorącymi kamieniami w Warszawie zachęcamy osoby, które chciałyby uwolnić się od stresu, uspokoić, zregenerować ciało i nabrać energii.

Masaż bańką chińską

Masaż wykonywany za pomocą baniek chińskich to doskonała metoda walki z tak zwaną pomarańczową skórką. Próżniowe zasysanie skóry poprawia krążenie, pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, tym samym zmniejszając cellulit. Oprócz tego masaż oczyszcza organizm z szkodliwych dla zdrowia toksyn, likwiduje obrzęki i ujędrnia skórę. To także sposób na relaks.

Masaż – żelazko antycellulitowe

Żelazko antycellulitowe to wykorzystywane wśród masażystów urządzenie umożliwiające redukcję cellulitu i modelowanie sylwetki za pomocą lipodermologii i chromoterapii. To alternatywa dla innych metod odsysania tłuszczu, całkowicie bezpieczna dla organizmu oraz bardzo skuteczna – pozwala uporać się z pomarańczową skórką i zbędnymi centymetrami w ciągu kilku zabiegów.

Zabiegi z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego niosą ze sobą kilka korzyści: mogą zredukować cellulit, wymodelować sylwetkę oraz wzmocnić mięśnie. Takie efekty osiągane są dzięki wykorzystywaniu synergicznego działania trzech energii, jakie oddziałują na tkanki w trakcie wykonywania masażu żelazkiem. To umożliwia przeprowadzanie trzech zaawansowanych zabiegów w tym samym momencie:

Te trzy metody zastosowane jednocześnie oddziałują na mięśnie, skórę i układ limfatyczny:

Lipodermologia – redukcja celulitu

Zabieg wykorzystuje ciśnienie ujemne skutecznie rozbijając i rozmasowując twarde złogi cellulitu, a także:

Elektrostymulacja tens

Metoda wykorzystana w żelazku antycellulitowym pobudza mięśnie oraz pomaga im się zregenerować, a oprócz tego:

Chromoterapia led

Zabieg wpływa na pobudzenie fotoreceptorów aktywując wiele ważnych reakcji organizmu, takich jak synteza DNA, RNA oraz kolagenu.
Chromoterapia LED, czyli terapia kolorami to:

Żelazko antycellulitowe – zabiegi
działanie aparatu zapewnia:

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl