Znajdź nas na

Oczyszczanie twarzy czyli Zabiegi Na Twarz

Zabiegi oczyszczająco – złuszczające

Warto oczyścić twarz bo gładka, promienna skóra o równym kolorycie to coś, o czym marzą wszystkie kobiety. Cera ma kluczowe znaczenie. To ona jest najważniejsza – jeżeli jest zdrowa i zadbana, każda z nas może prezentować się pięknie nawet bez make-upu, żaden makijaż natomiast nie jest w stanie jej zastąpić. W związku z tym warto poświęcić czas na pielęgnowanie skóry twarzy i korzystać z usług gabinetów kosmetycznych, które proponują najnowocześniejsze rozwiązania. W Studio Urody ERBEL nasze doświadczone kosmetyczki zajmują się wykonywaniem zabiegów na twarz, dzięki którym będziesz promienieć każdego dnia. Bardzo istotne okazują się zabiegi złuszczające służące oczyszczaniu skóry oraz usuwaniu z niej martwego już naskórka.

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów peelingów oczyszczających twarz, w tym oczyszczanie manualne dla młodzieży, który to zabieg bierze pod uwagę szereg potrzeb cery dojrzewającej, oczyszczanie manualne dla cery młodej i dojrzałej, czy peeling ultradźwiękowy z mikromasażem, który poprawia krążenie i dotlenia skórę, a będący doskonałym rozwiązaniem dla osób z cerą skłonną do podrażnień, na której raczej nie zaleca się wykonywania peelingów manualnych. Oprócz tego nasz salon oferuje zabiegi mikrodermabrazji, czyli mechanicznego złuszczania naskórka i eksofilacji kwasami. Nasze kosmetyczki chętnie posłużą radą i pomogą dobrać zabieg oczyszczania twarzy do Twoich indywidualnych oczekiwań. Biorąc pod uwagę wiek i stan Twojej skóry, zrobią wszystko, byś mogła cieszyć się oczyszczoną, aksamitnie gładką cerą.

Rodzaj zabiegu

Zabiegi pielęgnacyjne

Medycyna estetyczna ma swoich zwolenników i przeciwników. Wiadomo, że pozwala na udoskonalenie urody i nie wiąże się z niebezpieczeństwem dla zdrowia, aczkolwiek nadal budzi u kobiet wiele obaw. Wśród usług naszego gabinetu kosmetycznego można znaleźć zabiegi na twarz w Warszawie stanowiące alternatywę dla medycyny estetycznej, jednak dające zbliżone do niej efekty.

Na pewno warto zwrócić uwagę na terapię BOTOX LIKE, która dzięki zastosowaniu peptydów, substancji modelujących, odżywczych i głębokiego nawilżenia zapewnia poprawę owalu twarzy oraz wyraźne zwiększenie elastyczności skóry. Kobiety o cerze dojrzałej, chcące ukryć dowody mijającego czasu wyciskane na skórze w postaci wyraźnych zmarszczek mimicznych czy tak zwanych kurzych łapek, mogą skorzystać z ujędrniającej terapii anti-ageing z komórkami macierzystymi. Dostarczane za pomocą nanotechnologii komórki ekologiczne jabłoni odmiany uttwiler spatlauber to natychmiastowa odbudowa zniszczonych komórek skóry twarzy, a tym samym znaczna poprawa jej elastyczności i ogólnego wyglądu. Interesująca jest również usługa związana z peelingami kosmetycznymi Derma Peel Pro kuracja złuszczająca, które usuwają martwy naskórek, dzięki czemu cera staje się nieskazitelnie gładka i głęboko oczyszczona. W ofercie znaleźć można także zabiegi na twarz przeznaczone dla skóry wrażliwej, rozświetlające, a także ujędrniające masaże twarzy, szyi i dekoltu.

Rodzaj zabiegu

Mezoterapia mikroigłowa dermapen

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen  to urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów odmładzających i leczniczych twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ud i pośladków, a także skóry głowy.

Mezoterapia mikroigłowa to technika nakłuwania skóry, podczas której wywołuje się intensywny proces naprawczy poprzez wytworzenie mikrourazów.

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej wykonuje kilka tysięcy mikronakłuć tworzących mikrokanaliki, które dają możliwość wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Zabieg mezoterapii mikroigłowej wykorzystuje naturalne mechanizmy i zdolność skóry do odnowy i remodelingu.

Przebieg zabiegu

Zalecenia pielęgnacyjne po mezoterapii mikroigłowej:

Bezpośrednio po zabiegu nie myjemy okolicy zabiegowej, dopiero po 4 godzinach. Intensywnie nawilżamy skórę, zalecana jest pielęgnacja skóry zgodnie z jej rodzajem i ewentualnymi problemami istniejącymi już wcześniej
Stosujemy filtr przeciwsłoneczny o wysokim faktorze ochronnym. Ochrona przeciwsłoneczna powinna być kontynuowana przez kolejnych 10 dni. Unikamy basenu, sauny, intensywnych ćwiczeń, gorących kąpieli i alkoholu przez 4 dni po zabiegu. Unikamy produktów z wit. A i jej pochodnymi (m.in. retinol), AHA i BHA do momentu wygojenia się skóry.

Wskazania do zabiegu mezoterapii mikroigłowej

Mezoterapia mikroigłowa – efekty:

Najlepsze rezultaty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 2-4 tygodnie.

Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji.

Przeciwwskazania:

Każdorazowo zabieg mezoterapii mikroigłowej jest wykonywany przy użyciu sterylnej, jednorazowej głowicy.

Mezoterapia bezigłowa

Studio Urody ERBEL proponuje także mezoterapię bezigłową. W zależności od potrzeb skóry i oczekiwań naszych klientek możemy zaoferować zabieg MESOBRIGHT (rozświetlanie) oraz MESOLIFT (liftig).

Pierwszy z wymienionych zabiegów mezokosmetycznych ma na celu wybielenie skóry w celu poprawienia jej kolorytu. Jego efektem są nawilżenie, delikatne rozjaśnienie miejsc, w których skóra uległa przebarwieniom oraz jej rozświetlenie. Oprócz tego, że zabieg usuwa zmiany w kolorycie cery, dodatkowo zapobiega ich przedwczesnemu powstawaniu. Wysoka zawartość witaminy C w wykorzystywanych w trakcie zabiegu środkach uintensywnia syntezę kolagenu, pobudza naturalnie mechanizmy ochronne skóry oraz poprawia jej jędrność, dzięki czemu cera staje się elastyczna i młodsza. Składniki aktywne używane w MESOBRIGHT to łatwowchłanialna przez organizm, ulegająca jonizacji witamina C, dzięki której melanina obecna w melanocytach i głębszych warstwach naskórka zostaje rozjaśniona oraz kwas aminoetylofosfinowy będący substancją redukującą syntezę melaniny, co opóźnia powstawania przebarwień.

Drugi z zabiegów, MESOLIFT służy liftingowi skóry, czyli odpowiedniemu napięciu jej. Poleca się go kobietom, których skóra utraciła elastyczność i stała się wiotka. Oferowany w Studio Urody Erbel zabieg mezokosmetyczny zapewnia efekt liftingu, który utrzyma się przez długi czas, a to dzięki zastosowaniu dwóch ampułek – mikro i makrolifting. Działając naprzemiennie na różnych głębokościach skóry, dają one widoczny efekt długotrwałego liftingu.

Rodzaj zabiegu

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl