Znajdź nas na

Mikrodermabrazja

Oczyszczanie skóry jest bardzo istotnym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Pełni wiele funkcji. Mikrodermabrazja, działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne. Mikrodermabrazja to łagodny, ale bardzo skuteczny peeling odnawiający skórę. Mikrodermabrazja ściera zrogowaciały naskórek oraz zwiększa aktywność komórek odpowiedzialnych za odnowę. Po zabiegu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista i elastyczna.

Mikrodermabrazja jest zabiegiem bezpiecznym, a zarazem skutecznym. Poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami, takimi jak np. nadmierny łojotok, zmarszczki, rogowacenie, blizny, przebarwienia słoneczne.

Dokładniej mówiąc polega na zmiękczaniu, a następnie na złuszczaniu kolejnych warstw naskórka. – Zabieg opiera się na usuwaniu wierzchnich warstw naskórka wykorzystując do tego celu diamentowe głowice. Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym razie. Zauważamy wyraźną poprawę w wyglądzie skóry. Staje się wygładzona, a zmarszczki znacznie płytsze. Podczas kolejnego zabiegu efekty się potęgują, skóra jest coraz bardziej gładka, napięta, elastyczna i nabiera zdrowego kolorytu.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl