Znajdź nas na

Przedłużanie Rzęs Metodą 1:1

Przedłużanie rzęs – ursynów

Długie, gęste, zalotnie podkręcone – która z kobiet nie marzyła o tym, by czarować każdego, kto skieruje na nią swój wzrok? Czasem każda z nas chciałaby być właścicielką godnego pozazdroszczenia wachlarza rzęs. Na szczęście dziś nawet te z Pań, które nie zostały zbyt szczodrze obdarzone przez naturę i muszą borykać się z łamliwymi, cienkimi rzęsami, mogą sprawić sobie prezent w postaci przedłużania rzęs. Na Ursynowie znajduje się nasze Studio Urody ERBEL, w którym skutecznie ożywimy wizerunki klientek i wydobędziemy z urody każdej z nich to, co najciekawsze.

Jak to działa? metoda 1:1

Proponowana przez nas metoda przedłużania rzęs metodą 1:1 to dość czasochłonny zabieg, który w zamian za cierpliwość potrafi dać naprawdę spektakularne efekty. Do każdej naturalnej rzęsy dokleja się jej dłuższą, grubszą i odpowiednio podkręconą wersję – w zależności od oczekiwań klientki sztuczne rzęsy mogą mieć różną długość, grubość, strukturę oraz być mniej lub bardziej podwinięte – to wszystko ustalamy z Paniami indywidualnie.

Efekty uzyskiwane dzięki przedłużaniu rzęs w naszym salonie są nieziemskie. Pomogą one osobom o krótkich, cienkich rzęsach, którym żadna maskara nie gwarantowała oczekiwanego rezultatu, zapomnieć o problemie i cieszyć się zadbanymi rzęsami zawsze i w każdych warunków. To również świetny wybór dla wszystkich kobiet, które chcą prezentować się świetnie bez make-upu. Wydłużone rzęsy zastąpią cały makijaż oczu – brzmi zachęcająco?

Zabieg przedłużania rzęs w erbel – ursynów

W naszym studio używamy wyłącznie renomowanych produktów od producentów, cieszących się zaufaniem tysięcy salonów kosmetycznych w Polsce i na świecie. Posiadamy bardzo szeroki wybór rzęs, tak, by móc sprostać oczekiwaniom każdej klientki zainteresowanej poprawą swego wizerunku z naszą pomocą.

Zabieg przedłużania rzęs trwa około dwóch godzin. Oczywiście dokładny czas wykonania uzależniony będzie od gęstości i ilości rzęs naturalnych klientki, wobec czego może on ulec skróceniu lub wydłużeniu. Dobę po zabiegu należy unikać sauny, innych zabiegów kosmetycznych wykonywanych w okolicach oczu oraz zamoczenia.

Rzęs się nie ściąga, one same będą odpadać wraz z rzęsami naturalnymi. Cykl życia rzęsy wynosi dwóch do trzech miesięcy. Po tym okresie spada ona z powieki. Każda z rzęs ma inny czas żywotności, dlatego po około miesiącu będzie można dostrzec efekt przerzedzenia – wówczas, aby zachować gęstość rzęs, należy udać się na uzupełnienie. Kobiety zdecydowane na stałe korzystać z zabiegu przedłużania rzęs średnio raz na 2 lub 3 tygodnie muszą powtarzać zabieg, by nie utracić ciągłości efektu – tutaj warto zaznaczyć, że trwa on o wiele krócej, jako że i rzęs do uzupełnienia jest mniej.

studio urody erbel

Wszystkie Panie zainteresowane przedłużaniem rzęs na Ursynowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Proszę się z nami skontaktować w celu ustalenia terminu wizyty.

Kosmetyczka Ursynów, Warszawa - Studio urody

Studio Urody Warszawa – Erbel

ul. Indiry Ghandi 25 lok. -1
02-776 Warszawa
Tel kom.: 509 957 799

Zapraszamy:
poniedziałek – piątek: 9 -20

E-mail: info@salonerbel.pl